banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Stejné jména - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Mužou se,když se davají dvě jména dát dvě stejné?To by bylo celkem originální-Třeba Honza-Jan Novák.Nebo Eva Eva Nováková.
jeste,ze te napadli relativne kratka jmena.si vem,kdyby to bylo treba:Jaroslava Jaroslava Kerestesová atd..ta nez by se podepsala,myslim,ze by te jako matku utloukla
ja nez vedela ze bude parecek,tak jsem si rikala ze holky budou Mya a Mia...nebo ella a emma....ale 2 jmena ja bychnedala nikdy

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40