banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Spenat - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, koukam, ze dnes se to tu spenatem jen zelena. My krupicovou polevku od Renci a pak zapecene testoviny s klobasou a spenatem a syrem. Mnam
jeee diky za tip-udelam pristi tyden
No, ja to delam takhle. osmazim cibulku, na to hodim klobasu na kosticky,orestuju a odlozim to. v jinem hrnci uvarim klasicky spenat, zahustim a dochutim. No a pak do zapekaci misky dam vrstvu uvarenych testovin, na to tu klobasu, na to spenat, na to testoviy. Jde vrstvy stridat, nebo to udelat jen takhle, podle mnozstvi surovin. no a pak to zaliju vajickem rozkvedlanym v mlece. Chvili zapecu a pak posypu strouhanym syrem a dopecu. je to moc dobre
@janasmile Jo, puvodni recept byl s anglickou slaninou misto te klobasy. To je vazne mnamozni, ta slanina se nijak nesmazi, jen se to proklada mezi ty testoviny a spenat. Ale kdyz nemam zrovna anglickou, tak to delam s klobasou, takovou spis sunkovou.
Ahoj Jani to mi musíš napsat recept na ty zapečené těstoviny, v receptech jsem to nikde nenašla. Moc díky.
@pem myslím, že to bude podobné, co jsem dnes dělala já, jen místi kuřecího se tam dá klobása. Mám pravdu?

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40