banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Sobota ráno a já už vzhůru s umytou hlavou. Venku je zatažen... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Sobota ráno a já už vzhůru s umytou hlavou. Venku je zataženo a prší a prší, tím se kalí mé plány že bych umyla okna, ale vůbec mi to nevadí. Martin má kousek od Brna sraz s kamarádama,jj i chlapi mají svůj bol, tak mě hodí do Brna a já si projdu pár obchodů a udělám si relax den. Přeji všem pěkný den
to jsi musela mít supr den
prima den, uzij si nakupy
Adélko, prima den
pěkný den
Pěkný den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
28 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
21 hlasů

45 %
62 hlasů

16 %
22 hlasů

Celkem hlasovalo 139 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici