banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Snad už se brzy povede - úplně tě chápu Veru, já měla ty po... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Snad už se brzy povede - úplně tě chápu Veru, já měla ty poslední dny - a to jsem pak ještě 8 dní přenášela - taky depky a skoro jsem slzela, když jsem po kontrole a monitoru, na který jsem chodila po termínu co druhý den , zase odcházela domů, že se nic neděje. Vydrž, moc mi pomohlo, se pak od toho čekání malinko odpoutat, protože už jsem nemyslela na nic jiného. Ono to taky s tím pupíkem a bolavým tělem ani už nejde. Ale tak jsem si udělali s manžou plány a pořád mě tahal někam ven, tak to pak docela uteklo. To jsme ovšem čekali první mimčo a nemuseli řešit program pro druhé. To věřím, že je to o moc náročnější - ale bude to krása, neboj a dočkáte se jistě brzy.
Jo a ty sms a neustále dotazy jsem taky nenáviděla

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40