banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

sluníčková neděleU nás zase na houby... Tobik neustále 39ho... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
sluníčková neděleU nás zase na houby... Tobik neustále 39horecky- nak to neklesa, na to ze ma od čt ATB:( tak lezi jak mrtvolka v posteli a nema ani chut na televizi a nic.:( Theinka ted usnula.tak ja rychlo vyperu( a ze to ted delam nak casto).. a budu se venovat marodovi.. Martin zase pryc.. ale snad se na formule vrati a ja chvili vypadnu s theou ven na vycházku... a jak to tka vypada- tobik v utery neodjede na dovolenou:(:(( achjo... uz sem se tesila vic jak on:D mejte se kráásne
krásný den
To mě moc mrzí, že máš takovou patálii s Tobíkem.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici