banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Skoro jsem to čekala - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak návštěva se u nás dnes nekonala.Tušila jsem to.Dopoledne jsem mluvila se Zdeňkem po telefonu a sdělila mu,že si myslím,že Nikola k nám nebude chtít ject,že nějaký \"rozumný\" důvod pro tatínka vymyslí.Zdeněk mi naoplátku vysvětlil,že musím být rozumná a s Nikolou si povídat o vaření,hudbě,filmech.Nesnáším,když na mšě někdo tlačí a diktuje mi,co mám dělat.Nicméně jsem vymyslela plán,že to Nikole trochu osladím a tatínkovi předvedu,jak je rozmazlená a sobecká.Kolem 17.hodiny jsem Zdeňkovi volala,kdy je mám čekat,ale bylo mi sděleno,že návštěva padá.Nikolka k nám nechce a veškeré problémy dělám jen já.Prostě to zase tatínkovi vysvětlila po svém.Holky,poprvé po půl roce přemýšlím,zda takový vztah vlastně chci.Kdyby se podobně chovaly moje Tygřata ke Zdeňkovi,bylo by doma solidní Okawango.Omlouvám se za délku příspěvku,ale musela jsem si ulevit.
to je teda blbý,ale máš naprostou pravdu,je na řadě Zdeněk aby začal být rozumější také on a pořádně si dupnul
tak to mě mrzí. A já si myslela, že si to vyříkáte a bude klid.
Aničko, to mě opravdu mrzí. Jako nechápu, zda jsou ti chlapi tak slepí, nebo co. celkem ti rozumím, zda opravdu ten vztah stojí za to. co vše je člověk schopen udělat pro lásku a zda se to jednou vrátí???? drž se.
Aničko to mě moc mrzí, a vůbec nevím co poradit. Zdeněk je rád že má dcerky u sebe, alespoň na chvíli a nezajímá ho že v tu chvíli zraňuje tebe.Drž se holka
no presne jak pisou holky.je to pubertacka co cvici s tatinekm.bude z tebe delat zlou a bude chtit tatinka jen pro sebe.urcite jsi o tom s nim uz mluvila.vysledek takovy,ze dceru omlouva a tebe prosi o schovivavost.a co kdyby to zkusil naopak?pubertacku bych asi postavia pred hotovou vec-mam pritelkyni,mam ji rad,je hodna slusna a ty se k ni budes chovat nebo bude coro moro!ovsem to by musel tatinek chtit a dupnout si.nebo ztratis trpelivost a Zdenek pujde.nevim,mrzi me to,protoze jsi psala,ze druha dcera je fajn,rozumi si s tygraty,se zdenkem se mate radi a je smutny,ze by to chtel zahodit,kvuli nekomu,kdo ma rozbourene hormony..
Ani, tak to je mi lito, vubec nevim, co bych delala. No, ono toho nemuzes delat moc, co? Ach jo. Drz se. Myslim na tebe a objimam.
@sazicka Terko,díky moc.Počkám,jak se Zdeněk zachová dál.Ale nebudu provádět anální alpinismus u 17 pubošky.
@tygřímáma No, jasně, to bys byla padlá na hlavu, to nemáš za potřebí ani kdyby byl ten chlap pozlacený. A co si budem vykládat, vždycky to bude jeho dcera a jestli bude chtít dělat naschvály, tak jí to tatínek bude vždycky žrát..
Aničko je to teda hodne tažské.Moc ti držím
To mě moc mrzí.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40