banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Sekaac - diskuze

18 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Miluju je.rada tam chodim a nakupuju...no dneska sem byla sama bez seti..ti cekali venku...ehm padli 2tis..ale veci mam az hruuza..polovinu vuubec netusim kam budu nosit.to same i kabelky..ale libilo se mi to;)) tak a ted najit vymluvu kam se podel rodicak;))) Objednala sem si penezenku.do novych kabelek..krasnou a tak drahou sem nikdy nemela..(700) boty sem si taky objednala..at to mam komplet;)) ted se pujdem paast;)))
já bych tak strašně moc chtěla umět nakupovat v sekáčích..ale prostě to neumím. Od více zkušených nakupujících jsem se dozvěděla, že moje jediná šance na pěkný, kvalitní a navíc i cenově dostupný kabát je najít si ho v sekáči. Tomu věřím, i jsem tento týden měla už dvě sekáčový tour po Brně, ale ani prd - já to prostě neumím - jakože nejenomže nemám kabát, ale nelíbilo se mi tam vůbec nic
@zuzka83 Naprosto s tebou souhlasím :D já se v tom neumím přehrabovat a vždycky mě hrozně odradí ten zvláštní pach, který tě plácne přes nos hned jak vejdeš .. a nemáš prosím nějaký tip kam v Brně?
@Emersin tak mně to smrdí často i v nesekáčích...Tip nemám, resp. od svých kamarádek mám tip na nejspíš všechny sekáče v centru a blízkým okolí - každá preferuje jinej
@zuzka83 Ja si koupila 3;) ale krasny.jeden peckovni zimni.s verankem uvnitr.sportovnejsi ale luxusni.s kapsama.stazenim v pase...taky me trvalo nez sem se tam zorientovala;)
@amalie2011 nojoono..to já se nezorientuju zřejmě nikdy, protože po pár zoufalých návštěvách to vzdávám
hele něco je ve vzduchu,já minulý týden nechala 1500 v knihkupectví,ale to se nepočítá,protože to jsou většinou dárky pod stromeček,ale stejně mě ta finální cena dorazila.A pak ještě 1400 v CA kde pro mě jen tři trička a zbytek Barborka čepici se Sofií první,rukavičky a tak zlatý česy když je tatínek pryč,zlatý časy ti řeknu když je na druhý straně zeměkoule a posílá jen penízky ani Barborka už si na něj ani nevzpomene
@markíla My ho mame jen 100km faleko a prachy neposila..ale je to taky klid..jem tobik to bere tragicky..ale uz se docka...v sobotu je tu;))
@amalie2011 ono je to jedno jestli 100 nebo 1000,hlavně že je fuč,doma klid a hlavně posílá ty zlaťáky Barča ze začátku taky tesknila,ale teď už si ani nevzpomene.Bodeť,naposled volal někdy před týdnem
@markíla jej to je smutný :-(, mně jsou tyhle situace vždycky tak líto.Děti hrozně rychle zapomínají, proto se nedivím, že ty děti od té Michalákové k ní už nechtějí zpátky. Myslím, že pokud nemusel, jezdit prostě neměl... chjo
@Myšice Od tehotnych az po 8mi lete...kamarad byl dvalrat a vzdy kdyz bylo pred porodem.obe deti videl poprve v pul roce;)proste to tak je..kamosma tam ma manzela ted taky..maji 8m mesicniho kluka..
@amalie2011 i s ročníma dětma?
@Myšice Jejich vec.presne..ja jen chapu i jeho..mam kolem sebe mezi nejblizsima taky takovy a i s rodinama..hold riziko vztahu a vojakem;)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40