banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Samochvála smrdí.. - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
..ale já musím! Dneska mi to v autoškole šlo. I ty rozjezdy mi šly a instruktorka mě hodně chválila. Dneska jsem si vzala místo svých balerínek, vyčvachtany tenisky a to bylo labůžo Tak jsem kroužila okolo Bobi v Brně. Měla jsem ze sebe dneska radost, ani koblížek první pomoci jsem nepotřebovala. Loučila jsem se s instruktorkou, pusu jsem měla od ucha k uchu a ona že příště už naostro do provozu a pojedeme na výlet okolo přehrady. S úsměvem jsem to odkývala a pak se mi stáhl šíleně žaludek. Teď mám dva dny pracovní a v pátek mě to teda čeká. Ale nějak to dopadne. Moc vám holky děkuju za podporu
ahoj, napiš jak ti to šlo
To dáš! Budu držet palce.
Paráda, gratuluju. Ničeho se neboj, v pátek to dáš.
no tak to je paráda ono to půjde,nejdůležitější je zbavit se toho prvotního strachu
no vidíš

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40