
Pro tuto akci musíte být přihlášení
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi
Mám dotaz. Nyní si muže každá maminka vybrat délku čerpání Rod.dovolené,a také výši čerpání rod.příspěvku. Tato částka celkem čini 220 tisic korun,a někde jsem četla že maminka si z této částky muže zažádat o nějaký jednorázový vyplacení částky např. na vybevani dětskeho pokoje,a tato částka ji bude ponížena z celkové částky těch 220 tisic.Zajímá mě co je na tom pravdy??? děkuji za odpověd
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků