banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Rada - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, neviděly jste někde nějaký pěkný kraťasy?? Krátký- pod zadek, neriflový...Nějak nemůžu najít ty pravý.....
Včera za výlohou tuší Lidexu,samé takové kytičkové,nebo barevné.My to máme vedle sebe bud Lindex ne MaS.
Lásko, ty budeš krásná i v pytli od brambor.
já si teď koupila v Takku, ale nejsou úplně kratičký
ja tam nakupuji rada,a maji i me oblibene outdoorove znacky a kratasy maji nektere vazne pekne..mamvybrane takove duhovepokud se dostatecne zpevnim v pozadi
http://www.sportsdirect.com/ladies/ladies-shortskoukni tady...
Jo u mě ve vakuovým pytlu, už se do nich nevlezu. Jinak né.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40