banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

prosím o rychlou radu - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
malej má laringitinu a dostal půl Protazinu večer a čípek,zaráží mě ten protazín,nepíší že ho můžou brát i tak malý děti,chtěla mi dát Diazepam ale ten má prý ted stopku,prosím uklidněte mě docela se bojím až mu ho dám ,
doktorka by mu nedala, co nesmí...jedna půlka mu myslím neublíží, asi by to nesměl brát nějak dýl, ve větších dávkách
@sasina takhle malý tam nepíší,ale myslím si to taky,že půlka mu neublíží je tam vysloveně napsáno že je to na zklidnění a má to mít jen dnes a zítra,moc děkuji
Syn mívá laryngitidy, ale dostával Claritin sirup. Vím protazin nám dávala mamka, když jsme byly malý, prý to zklidní kašel, ale kolik nám bylo to nevím, jestli takhle odmala. Na letáčku není psaný od kdy se to může? Tak ať ho to brzy přejde.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40