banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Prosím minutu ticha za náš vysavač. - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Odešel náhle dnes v dopoleních hodinách v nedožitých 15-ti letech. Budiž mu zem lehká. A teď babo raď, kde vzít na nový.
Vykrást banku, poštu, případně rovnou nějakou elektroniku ať nemáš označený bankovky
a nenechal po sobe zavet - to bylo od nej velmi nezodpovedne...
Starému vysavači přeji šťastnou poslední cestu a šťastnou ruku při výběru nového, aby sloužil alespoň stejně dlouho
Zlatoooo,on fakt zesnul????tak to je v řiťce
@Andělka Jo, scípnul. Dneska ho Ládík vzal, že vyluxuje Tominkovi pokojíček a zahučel, zasmrděl a scípnul.
Tak to mě mrzí. Námd osloužil před rokem a dají se koupit dneska vysavače až překvapivě levně, když nechceš nějákej mega super třeba moje mamka má vysavač za 40 tisíc :) Pokud jsi skromější tak se dá koupit i do 2000 (nebo aspon před rokem dal). My máme za necelé 3000 a jsme spokojeni.
@medox Ládík už sonduje situaci kolem a uvidíme, co koupíme. Obávám se, že náš rozpočet je hodně omezený, ale nějak se to snad vymyslí.
Co nějaký bazar nebo tak něco.
Upřímnou soustrast.
Bana radí-na co máš smetáček a lopatku.
Upřímnou soustrast.Amen

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40