banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

prázdninový deník-den třetí - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dámská jízda se Zuzankou.Zatím se mi moc nechce,ale zároveň se těším. Nemusíme nikam spěchat,Zuzi ještě nesnídala a já mám umytou hlavu.Jdeme vyzkoušet do obchodu jestli ji nebude moc velké dospělácké XS-jestli,bude dobré budu řádit jak černá ruka a nakoupím jí nový šatník.Včera s Vali byla naprostá paráda.Vše snědla.Když se nudila-zabavila jsem jí nějakou práci nebo hrou.Včera třeba cvičením.Příště by jsme mohli hrát divadlo.Večer tu byla ségra se Sárou.Sára už leze a všechno strká do pusy.Je nádherná -vypadá přesně jako já.
Jůůůůů, to musel být prima den.
Jé mně by se taky líbilo, kdyby mi někdo nakoupil nový šatník. :))Moc si to užijte!
uzijte si holcici den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40