Čím žijí ženy: Postava, cvičení s BOL, diety apod. - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 1 629 příspěvků
Dokázala jsem to!!!
Jsi hustá! Skvělé! Já chci taky! Kurňa, jenže to bez pohybu prostě nedám. :(Dokázala jsem to!!!
jsi dobráDokázala jsem to!!!
Teda,Nadi,ty jsi borkaDokázala jsem to!!!
Moc gratuluju.Dokázala jsem to!!!
ty woeee..ty si drsnaaa... ja chci tu tvoji marii... jestli v tom ma prsty ona..ja zkusila par sedu lehu- a jako po 6 sem myslela ze mi brisni svaly upadnou:D takze si este 4tydny pockam, a pak zacnu:DDokázala jsem to!!!
Nadi, jsi borka, já jsem ti v patáchDokázala jsem to!!!
Já ani žádnou extra dietu nedržím. Spíš se snažím jíst méně, častěji (resp. pravidelně) a zdravěji.Dokázala jsem to!!!
když se ten metabolismus a proces nastartuje, tak to jde a dovču si nenech pokazit dietou, ono je potřeba si dělat i radosti :-)Dokázala jsem to!!!
S tím počítám, že to půjde pomaleji... ale věřím, že půjde :))))Dokázala jsem to!!!
to je supr výsledek, moooc gratuluji, myslím, že další meta je také dosažitelná, asi už to nepůjde tak lehce a rychle, ale půjde to! Držím pěstičtvrtek, pátek
Jasněčtvrtek, pátek
prochazky byly..seminka - pocita se i sezam na tycinkach, co tu ted momentalne jim? :-Djablko mam splneneSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
20 %
28 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
21 hlasů
45 %
63 hlasů
16 %
22 hlasů
Celkem hlasovalo 140 unikátních návštěvníků