banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

poradte mi.. - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky holky chci se taky pochlubit jsem v 8tydnu tehotenstvi..Dneska jsem byla na ultrazvuku a tam mi bouhzel rekli ze ano ze jsem tehotna ale ze nevi zda plod je zivi ze mi to povi pri dalsi kontrole za 14dni tak trnu hruzou..pry ten plod je mali vypada jako by byl teprv 5-6tyden a ne 8.nevim co cekat dal hrozne se bojim ze o to prijdu.uz se nam to stalo jednou ale to jsem spinila.a ted??nespinim je mi dobre nezvracim ale mam hrozne chutne doufam ze vse bude v poradku..mam hrozny strach povzbute me nebo mate nejakou zkusenost jako ja??dekuji
tak jak to dopadlo?
@chezzie tak holky vse dopadlo dobre srdicko jsem slysela jak mu tluce,hrozne se mi ulevilo..i tak se bojim dal co bude dokonce jsem uz dostala prukazku.
@bujanov38 tak to mám ohromnou radost a gratuluji!
@bujanov38 jak uz mas prukazku tak to bude dobry, nejrizikovejsi je to pry do 12tt, to uz mas za chvili.
@chezzie Dekuju.ale stejne ted mi je dokonce dobre uz nemem takove potize jako na zacatku.proto se bojim ze by neco mohlo byt spatne.a jq nevim jak bych nato prisla.Jdu na krev pristi tyden a o ultrazvuku ani nevim tobmi nerekla.doufam ze vse budč v poradku...
souhlasim s tim co napsala Mysice, kolem 7tt je videt srdecni akce, a je mozne ze je mimco mladsi jak se ty tydny pocitaji podle ms, mohlas mit ovulaci pozdeji a hned muze byt mimco mladsi, neboj urcite to bude v poradku...urcite te za 14 dni najdeme tady:http://www.babyonline.cz/diskuzni-klub/tehotenstvi
jsi ve špatné kolonce, musíš psát do kolonky těhotenství, ale každopádně gratuluji a přeji pevné nervy, mohla jsi mít později ovulaci a za 14 dní bude vše v pořádku, nebo to opravdu nebude dobré, ale snaž se být pozitivní a věřím, že to bude, jak má.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40