banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

poradíte? - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Co říkáte na jméno Stela ? Doma na ni bude čekat sestřička Vanda, přijmení Krejcarová ? Je to jeden s favoritů na kterém se shodneme :-) Napadá Vás nějaké další k příjmení a aby nebylo až moooc frekventované . Díky za názory
Souhlas...Stela je hezounký jméno
moc pěkné jméno
my máme doma Stellu....taky jediné dívčí jméno na kterém jsme se shodli
Díky moooc za názory, asi máme tady vybráno :-) jen s těmi dvěma el má tatínek trochu problém, tak uvidíme :-)), ale mne se líbí tak i tak. Nevíte ještě někdo kde se dá zjistit něco jako statistika oblíbenosti v letošním roce v určitém městě, kraji? Ještě jednou dík M.
Líbí se mi zdvojená Stella, takže to jméno je v pohodě
jo,ale dala bych dvě l,takže Stella
Mě se Stelinka moooooc líbí.
Mne se Stelinka moc libi, Vanda taky

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
37 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 48 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici