banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Plínky, příkrmy, kaše - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
V Albert hypermarket mají velké slevy na vše pro mimi. Velký balík paprsek(vel.4-82ks, vel.4+-74ks) při koupi dvou balíků za 299Kč jeden(v globusu je o víkendu meli při stejných pravidlech za 333Kč). Sunárek skleničky maso-zeleninové 3 za cenu 2. Mají slevy i na kaše, vlhčené ubrousky, oblečení.
I my už jsme byli pro plíny. Za tu cenu to stojí za to
Jo, už jdeme taky pro plíny.
@novak37 Manžel byl nakupovat sám. Koupil rovnou 4 balíky. Pak jsme tam šli za 2 dny a naši velikost 4+ už neměli.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
4 hlasy

77 %
17 hlasů

5 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40