banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pindík 2 - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ach jo holky.Tobíšek to tak strašně snáší.A nejhorší je,že se mu chce čůrat a nepustí to.Pindík mu trošku nateče a trošku se mu ztopoří a prostě se nevyčůrá a řve a řve a je k neutišení.Na noc jsem mu dala čtvrtku ditiadenu a doufala,že to zaspí a počůrá se a nic.Za celou noc si jen trošinku ucrnknul.V noci se skrz toho budil.Je to normální,že se mu to tak dělá? Maty totiž potom uvolnění,i když ho to bolelo tak chodil normálně čůrat,proto se ptám.Mám strach,abychom skrz toho ještě neskončili v nemocnici,nebo mu nepraskl nedej bože močákDneska nás čeká první přetáhnutí a okoupání v Chamomile a pak namazání Framykoinem.
jejda, to je trápení. držím palce, ať je to lepší a lepší
Když ono to fakt strašně bolí a štípe:o( Močák mu nepraskne, to se dřív počůrá, protože to nevydrží svěrač. Zkusila bych něco od bolesti, ale jestli to zabere i na tohle, to netuším.
@iridales jo dávám mu Nurofen od bolesti,i Matymu jsem dávala.A čůrá po troškách do plínky,a jinak ve vaně do vody.Už aby se mu pindík zahojil.
@Zuzbr Držím palce, aby bylo brzo dobře. Chudáček. Vím jak si vytrpěl náš malej.
@iridaleskuji.My už tak trpíme podruhé
@Zuzbr bobeček,taky sem slyšela o tom heřmánku,moc přeju aby to bylo dobrý
asi týden Mi Honzík čůral jenom ve vaně ve vodě. na sucho to nešlo a pak už se to srovnalo. držte se
@Lendrunka taky už čůráme do vany,a trošinku čůrá i do plínky,po troškách
Holky, čím mě to tady zase strašíte??!!!
@Buik to není strašení,ale stává se to.
vitej v klubu-me to dela tobik..treba 3dny se nevycura-ale chce se mu.proud vody, hodne ipiti nic-jen se trapi:( pak to po x dnech pusti dycky..ale je o boj:(
@amalie2011 no taky budme zřejmě to samé.....

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40