banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Páuek - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Myslim, ze to tu uz bylo. Snad Renca to psala, jak jeji Frantisek miluje parek. My dnes k obedu dojidali zbytky od nedele. Ale k veceri jsme meli parky (teda deti a mnza, ja to moc nejim). Detem parek taky skoro nedavame, proto je to pro ne takovy svatek. Honzik nadsene volal Pááááuek!!! a bezel, jen se mu hlavicka trepala. a takovou rychlosti jsem ho snad jeste nevidela bastit. Holt je to pravy syn sveho otce. protoze pro manzela je to jeho nejoblibenejsi jidlo
u nas parky taky vedou,no co,hlavne ze deti jedi....v Americe jim davaj hambace a to je urcite horsi nez parecek
Jóóó, to jsem byla jáPáuek miluje, ale psina je, že páuek říká skoro každému masu, teda říkám mu to já, abych ho trošku motivovala, aby něco snědl. Skoro vůbec totiž nejí (a nechápu, z čeho teda žije?) - teda až na ten páuekA Honzíka úplně vidím, to je prima, že mu šmakovalo(Pak si taky myslím, že není párek jako párek. Samozřejmě, principielně uzenina není nic moc, pro děti teprv né, ale na druhou stranu je rozdíl mezi párkama za 40 korun kilo, které maso neviděly ani z rychlíku a párkama za 120 korun, ty jsou snad o něco lepší.)Sláva páuku
Jasně,je to nejlepší jídlo na světě.To má Honzík pravdu.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

76 %
35 hlasů

7 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 46 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici