banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Opar - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak kolik já měla v životě oparů ,nespočítám,ale Anička už ho má za svůj život po třetí,mastičku máme z minula,ale stejně se chci optat ,zda si nemyslíte ,že má např. oslabenou imunitu? Neměla bych to řešit s MUDr?Díky holky
opary jsou bohužel virová a dědičná záležitost...my na ně trpíme celá rodina...kdysi byla mamča u homeopatičky, nechala si opíchat ucho, na nějaký čas jí to zabralo, měla od oparů klid, ale mudra jí řekla, že kdyby se toho chtěla zbavit nadobro, tak by se museli nechat opíchat všichni z rodiny, co na to trpí...no mě by tam tedy nedostala :-( tak snad to malou nebude moc trápit
nase holky maji taky imunoglukan nebo multisanostol sirup na posileni imunity,at uz to Anicce zmizi
naše doktorka doporučuje probiotika a výbornej na imunitu je imunoglukan sirup berou ho oba kluci od svých 5 měsíců

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40