banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Oooobr trapas - diskuze

47 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, mě se v sobotu stal takovej trapas při milování, že se vám to až stydím napsat!!!!
to se uz stalo asi kazde znas a stim nic nenadelame aspon u me to teda ovladat nejde
jo,to se mi stává pokaždé,když ho úplně vyndá a pak zastrčí,jsem nějaká polykačka vzduchu nebo co :-)))poprvé to bylo taky divný,letama si zvykneš....věř tomu že čím je člověk starší,zvuků přibývá za 20 let třeba uslyšíš chrápání
@lucie73 Fakt?
@Honafa Gábi,nemyslela jsem to vážně
@lucie73 to si delas srandu to mi chces rict ze treba az mi bude 40 tak ty zvuky budou jeste vic hlasitejsi a to jako jde
@VENYSEK holky,chi,chi,já nemyslela chrápání z pipky ale od manžela při tom
@lucie73 AHA
No co stalo se, a neboj pro mě by to byl taky trapas.
@Ady.S Tak to jsme tady asi jen dvě.
taky se mi to stalo. Je to tím že tam byl stlačenej vzduch, ale rozumím že jsi se tomu musela smát.
taky znám
Tak jo, přemluvily jste mě. Musela jsem teda o tom dost dlouho přemýšlet a vymyslet, jak to napsat...Všechno začalo tím, že jsme se jen tak mazlili a manžel mě najednou začal líbat níž a níž a když už byl skoro dole, tak jsem se chtěla šoupnout. ( Protože jsem na něčem ležela a bylo to dost nepříjemný ) A tím, jak jsem zvedala zadek, tak se ozval předlouhatánský prd. Ale nebylo to ze zadku, ale ze předku ( nebo jak to slušněji říct, jsem teď rudá až na prdeli ). Jenže tím, jak měl manžel hlavu dole to nepoznal a jen řekl : Hm, tak dík.A do toho jsem dostala záchvat smíchu a vysvětlovala, že jsem se fakt neuprdla. Na to manžel, že mi to nevěří, že to bylo dost hlasitý a dost dlouhý a že prd pozná...No tak nějak jsem mu to vysvětlila, ale myslím, že mi stejně nevěřil.A holky, mezi náma...to fakt byla rána jako z děla a nešlo to zastavit..

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40