banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

odpočinek - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky,tak jako každý den ráno vstát a něco si dát.Zjistila jsem,že stále si nějak neuvědomuju co se děje malého pořád cítím vrtí se tam a pořád mě kope teď už víc.Věci už mám skoro všechny pozháněny,už jen drobnosti.Teď už si opravdu jen užívám toho odpočinku a relaxace která později určitě nebude.Chtěla jsem se zeptat jestli jste měli normálně výbavičku doma nebo ne?Já jsem si už objednala i kočár ale ten si nejspíš nechám schovaný v obchodě.Ale co třeba postýlka?Přebalovací pult?atd...????
já měla výbavičku doma ke konci těhu jsem si vše vyprala a připravila do skříňe. Pult jsem neměla. Měla bych ho stejně jen 15 měsíců (když to vemu zpětně). Postýlka byla ve sklepě a pak jí manžel sešrouboval tak cca 3 týdny před porodem.
děkuji já jwn e někdo na mě hledí co vše mám už doma ale připadá mi to normální
@Veronika Ječmínková Ahoj, já si taky schraňuji poklady pro mimi doma. Když kope tak mu povídám co už všechno máme. Kočárek teda zatím ne, ale to protože šetříme, dovolená a svatba. Ale taky ho budu mít, doufám v srpnu nejpozději do půlky září, termín mám v říjnu. Nic si z toho nedělej a všechno si chystej, využij toho že je ti dobře, naneštěstí se něco vyvrbí a kdo to bude dělat? Užívej si to!!!
Já mám výbavičku doma, i přebalovák a jeden kočárek... pro druhý si jedu za týden. Ségra má taky všechno doma. Na ty pověry nevěříme... slyšela jsem už nespočet pověr... že se nemá miminko fotit, páč se mu ukradne duše... že se nemá dítě překračovat, nebo nevyroste... že se nemají dávat boty na stůl, bo to nosí smůlu...Ségra by nevydržela neprohlížet si oblečky (dokonce je navlíká na panenku, aby viděla, jak to bude Ondráškovi slušet) a popojíždět s kočárkem sem tam. Tak neboj a těš se z výbavičky!
Ahoj, ja mam vsecky veci doma a kocarek budem kupovat az koncem mesice (coz bude asi 1m pred porodem) a zustane doma. Nachystane to ale neni.
Ahoj tak já už taky většinu mám a doma.Kočárek půjdem objednat tak za měsíc ale ten doma mít nebudu nechám si ho bud u mamky nebo u tchýně.
Ahoj já měla pokaždé doma vše nachystené ,vyprané oblečky,postýlku v ložnici asi 14 dní před porodom a kočárek taky doma tak 2 měsíce předem .Nejsem pověrčivá ,ale babičkám se to moc nelíbilo Ale jo to jen na tobě pokud z toho nemáš dobrej pocit tak bych to domů zatím nedávala .Já bych to ,ale asi nevydržela těšila jsem se z věciček a představovala jsem si jak v tom miminko bude vypadat

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40