banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

očkování proti tetanu - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
už jsem měla víc jak deset let prošlé, tak jsem šla tuto středu - prý už jsou jiné - nové - vakcíny (nevím, jak dlouho jsou nové), a očkuje se do ramene (ne do \"pozadí\", jak dřív). Asi do dvou minut mě chytla děsná křeč do celé ruky - až po prsty, což za nějakou dobu přešlo, ale od té doby - dnes je sobota - mám tu ruku pořád děsně bolavou a jakoby \"ochablou\" - ne, že bych ji neovládala, ale přijde mi, že váží asi tunu a ještě mě dost bolí. Hrozně blbě se mi s tím cokoliv dělá... Kdy myslíte, že to přejde? Měla jste některá poslední dobou tetanovku do ruky? (přitom vidět na ní není nic - tak si říkám, kolikrát třeba i ty malé děti zkusí - neřeknou nic, není po očkování vidět nic a přitom bolet může pěkně...)
Loni jsem podstoupila taky očkování(měla jsem ho taky propadlé).Ruka mě po vpichu bolela tak týden,sestřička mi radila ledovat.Protože jsem levák,nechala jsem se očkovat vždy do pravé
Mě dávali na jaře a sestra mi dala vybrat. Ruka mě brněla pár dní, ale místo v pichu si nahmatám pořád, je tam pod kůží taková hrča.
ja si pamatuju, jak jsem byla asi v 6-ti chroma po te do nohy. To bude zitra dobre

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40