banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

novy pritel - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
A Ja se jdu pochlubit oficialne novym pritelem. Jsme spolu neco kolem mesice, ale az ted jsme se prohlasili ta par oficialne :). Ja se tomu dost branila....Je to fajn citit se zase milovana (bez podezrivani z postranich umyslu apod.).Ja ho mam rada a je mi s nim moc dobre. Ma syna a to s aspergerovym s. Toz dobra nahoda. Na tohle jsem hodne zvedava neb ja jeste nevidela jeho dite a on Tonika. To jsem chtela nechat az si tim muzem budu jista. Jinak on sam je trochu divnej. Ale ja asi nemuzu mit normalniho (normodiverzivniho ) chlapa.
skvělé, ať Vám to dlouho vydrží
Baru, tak at vam to dlouho vydrzi!
Super
@Honafa No uvidime jak velkej pruser to bude....
@samickasmladyma U tebe to bude mega pruser,to je jasné,ale i tak to stojí za to prožít.
@Honafa Zejo. Aspon nemusim spekulovat jestli me nechce ke svemu prospechu....tenhle vi ze ze me krome zajimaveho sexu nic mit nebude.
@samickasmladyma Počkej... Až se vám děcka pobijou... To pak bude jasno:-).
@inediam Jj....jedno chytne afekt nebo se bude priblble ptat druhe se bude priblble ptat nase rwakce nebude dost rychla a chytne afekt. Oni se nepobijou oni nas podle me pobijou tim jak se na sebe vzajemne budou chovat.No kazdopadne mam dny bez deti diky stridave peci.A planujem spolecnou dovcu. Jsme sadomasochisti.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40