banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

novoroční sex - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
máte jej vzdy na 1,1??? nebo ne??popr. je necim jiny-lepsi, vasnivejsi a tak?? jako aby to bylo po cely rok:D:Dmy totiz se bavily na silva a zjistily sme ze fakt vsichni co sme tam byli vzdy 1.1 soulozime..
nemáme,ale tentokrát jsme měli
Víš,že ani nevím?Myslím,že letos ne.A celkově to nedržíme jako nějakou tradici.Pro mě by se z toho totiž stala povinnost a to v sexu nenávidím.
Každoročně míváme letos ale né, hold chlap se řídil poučení že 6týdnů po porodu žádné techtle mechtle nebudou, punťa 3dny už nehrajou roli. Ale o víkendu jsme si to vynahradili a země se zachvěla
vždy ne, ale letos ano
No rozhodně datum na to nemá žádný vliv. A jestli jsme měli prvního si vůbec nepamatuju
Já letos taky né.Ale jiné roky myslím na nový rok nebýval,protože byl Martin K.O.A byli doma děti.Vliv na celý rok to nikdy nemělo.
Já už ani nevím, jestli jsme sex prvního měli nebo ne.Asi jo, když si to tak zpětně probírám.. Bylo to dobré, to jo, ale není to tradice.
Tak jsem nad tím přemýšlela a dalo by se říct, že my tradičně 1.ledna sex nemáme :)) (což kupodivu zbytek roku nijak neovlivňuje :))
včera nám to vyšlo, sice ne hned po půlnoci, až odpoledne ale vyšlo po půlnoci jsem to zabalila a šla spát...ale žádná tradice to asi není, loni jsme spolu rozhodně nespali, to jsme měli skoro 9ti měsíční abstinenci
jo, bylo to u nás každej rok, ale letos jsem to promenstruovala, to se ještě nestalo, takže poprvé nic
vetsinou nam to vyjde, aby bylo jak novy tak po cely rok... ale letos to neklaplo ja vytuhla vecer u televize a tak se jen presunula z gauce do postele, a za hodinu na to jsem vstavala na kojeni...

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40