banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Novinky - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Milé dámy, mrkněte, přišly nové modely kabelek: http://www.prochytrehlavicky.cz/aktovky-batohy-pouzdra/divci-kabelky.html - nejsou nádherné? :-)Také aktovky a batohy jsou doplněné, stejně jako pouzdra.Rovněž jsme objevily nové akvarelové vodou roztíratelné pastelky, kterými byly kresleny Písmenkové kartičky a Jak děti přicházejí na svět - mají intenzivnější barvy, než ty, které jsme na chytrých hlavičká měli původně: http://www.prochytrehlavicky.cz/psaci-a-kreslici-potreby/akvarelove-vodou-roztiratelne-pastelky.htmlStále pro Vás objevujeme smysluplné potřeby pro děti.Uvítáme i Vaše zkušenosti!Ještě odpověď na dotaz \"Za jak dlouho školák vykreslí silné trojhranné pastelky?\": Konkrétně náš prvňáček za dva a půl měsíce, takže bude za první rok potřebovat asi patery, opravdu se vyplatí ty silné, případně první várka ergonomická se zářezy. Ergonomickou tužku považuji po dvouměsíční zkušenosti za základní výbavu.Toť naše zkušenosti :-),Jana M.
všechny věci jsou krásné. Pastelky má vykreslené po 3 měsícech. Zkusila jsem koupit pastelky studio. To jsou tyko vysovací a doplňuje se jen náplň. Uvidíme jaké budou a jak se synovi budou líbit. Dostane je k mikulášovi.
pokud zapocitam i ottikovo ozirani ,vydrzi nam asi tak pul roku..uvidim...ale deti jen caraji
Kabelky jsou moc hezké, škoda že toník po něčem takovém asi moc toužit nebudeA co se pastelek týká, já hodně používám odstíny růžové na kreslení hystologických preparátů a ted tím kreslím toníkovi na desku dveří obrovské obrázky, hodně barevné. A docela mě překvapuje za jak krátkou dobu pastelky vykreslíte. Já mám pocit, že mi vůbec neubývají a to je ted dost zatěžuju
Můžu se zeptat na jakém principu ty pastelky jsou.Se prvně nakreslí a pak se to vodou rozetře?
@Voraba mame ty predchozi a deti si namaluji caranice,pak dostanou stetec a cistou vodu a jak po tom patlaji,krasne se to rozpousti a ja mam ciste deti a byt,na rozdil od vodovek...nauci se mi tak pracovat se stetcem..elli uz umijet po care a jen ji krasne zvyraznit vodou
@Liberte Děkuju tak ty taky teda vyzkoušíme objednám a snad budou elišku bavit
Pod to se podepíšu.Pasteky dolnujeme cca co 3 měsíce.Péro obyčejné vydrží měsíc.A rozhodně tužky koupit ty Ergonomické.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
4 hlasy

76 %
19 hlasů

8 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 25 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40