Vánoce, Velikonoce, Oslavy - nové diskuze

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 1 354 příspěvků

2.narozeniny
maji za 2mesice a ja porad nevimcojimkoupit....parada, snad naneco prijdeme at se timneumlati nechtene aat si s timhraji alespon tretinu casu co s oblibenejmahrackamatedNarozeniny
Dort objednán..uff dalo mi to hodně práce.Terka měla v úterý 3 roky a tak dort byl vybrán podle jejího přání.Byly jsme domluvení ze ji popřejem az v sobotu kdy bude mit oslavu,ale nevydrzela jsem to,bylo by mi to lito,takze jsme poprali a darek taky daly.Takze v sobotu dostane i od ostatnich.Ale co mrzi,tak hodně ucastníku oslavy onemocnelo,hlavne deticky takze tu nebude ani jedno ditkoSnad se ji oslavu bude libit i tak.Kazdou chvili se pta kdy to bude tak se tesim na vyraz az uvidi nazdobeny obyvák balonky ..atd..P.S.Terku moc potěšila a hlavně si sní pořád hraje farma se zviratky,naradim,panacky a tak.Takze kdyby nekdo nevedel je to dobrá vec.
vítání občánků
Holky sestra bude mít příští neděli vítání občánku nevíte jak to chodí? Vozí se něco ,nebo dává synovcovi a co? Nebo máme přivézt něco i sestře? A oblečení má být slavnostní,nebo normál?Je u nás trochu problém
Tchyně se mě v červenci ptala, co chceme k Vánocům. Jsem myslela, že se zbláznila, my kupujeme dárky tak 23.12., někdy i 24. dopoledne.První jsem si vymyslela, že se složíme Honzovi na to kolo odrážedlo, manžel mě ukecal rovnou na kolo. Ale to se jí nelíbí. Prý spíš tak oblečení a jakou velikost.To já nechcu, nechá si nahlásit velikost a tu koupí, je jedno, jestli je to velké nebo malé a v červenci říkat, jak bude děcko velké za 5 měsíců je podle mě blbost, protože to prostě nevíme. Pak se taky ptala konkrétně na nás. Jelikož dostávám permanetně malé kalhotky a David nějaké nenositelné oblečení, řekla jsem, že nevím, že se domluvíme a řeknu jí. Měsíc jsme koumali a přemýšleli a nakonec to vyplynulo tak, že dárek dostane jen Karolína, ta si vymyslela jakési košile či co a my s klukama dostaneme peníze. Na úkor našich dárků od tchyně se bude Honzovi kupovat kolo. A to je ten problém. Ona to nemůže strávit, že nejsme sobci a že radši dáme děckovi než necháme sobě. Tak se chcu poptat, jestli nejsme opravdu divní.
Narozeniny
Tak Matyáškovi se blíží jeho první narozeniny,takže v plánu máme objednat dort autíčka.Ty které chceme pozvat jsme pozvali,ale musíme to udělat na 2x protože se k nám všichni nevlezou,no ale už se těším,udělám akorát ještě chlebíčky a nějaké jednohubky,a to bude vše,protože Maty rád stahuje věci ze stoluHlavně se těším na to jaké dostane dárky...A co se vánoc týče,v říjnu půjdeme udělat babičkám,atd...kalendář s fotkami Matyho a bude.Kapr plave ve vaně
a Vánoce můžou přijít! Před chvílí tu soukromý rybář prodával ryby, kapr za 72,-, tož neberte to. Na požádání zabije a kuchne, to ale nechám na tátovi, nemusí byt celý večer na kompu.... Jsem hubatá a občas si do ní nevidím, takže občas i nějaké výhody to má. Jsem hodila řeč, byl tam chudák vymrzlý jak sobolí h... Za dvě stovky mám kapra ve vaně, dal mi hafo vnitřností a dvě hlavy pro kočky a hlavně, jednoho leklýho, pro kočky, toho musí tatka taky kuchnout. Ten je teda bokem od živého, v kýblu, aby se na něj nedostaly kočky předčasně, je to takový malinký kapřík. A stačilo politovat prodavače,jaký je chudák, a že v tom lijáku kšefty nejdou a ptala se i na malinké ryby, pro kočky... a řeč se rozvedla, já je vychválila, jací jsou myšilovi, jen že to nežerou... a kapřík zadara v kýblu doma. jsem já ale huba nevymáchanáMaruscina oslava
Tak vcera jsme parili na pocest Marusky. Byly u nas 4 deti: Maruska, trileta Lucinka (Maruscina nejlepsi kamoska), jeji bracha rok a pul stary Kubik s maminkou, a 10m Adelka s rodici, to jsou spis nasi kamaradi, Maruska Adelku zatim jen opatrne hladi.Bylo to dost bozi. Deti byly hodne, nervaly se, nevztekaly, Maruska s Luckou si vystaci uz dost samy, takze se odebraly z obyvaku do budouciho decaku. Mala Adelka byla moc sikovna, na zacatku akce si schrupla, takze pak mela silu a ozuzlala spoustu Maruscinych hracek. Jedine chudak Kuba je uz moc velky na to, aby sedel mamince na kline, ale holky ho jeste mezi sebe moc neberou, navic je to trosku pretrhdilo, takze jsme ho nechteli nechavat uplne bez dozoru. Ale po te, co pochopil, ze nemuze jezdit na motorce pod stolem, uz to bylo fajn. Jezdil si s autickama a byl skoro svaty.Ukoncili jsme to vecernickem pred sedmou, pak byl velkej rev, protoze deti jeste nechtely rozpustit seslost, ale to uz se neda nic delat. Bylo to poprve, co jsem mela tolik decek v baraku, zatim vzdycky to byla jen Maruska + jedno dite, a musime to zas nekdy zopakovat, nejlip treba v zari u prilezitosti podzimni rovnodennosti. Akorat Pepa mel z toho oci navrch hlavy a nevim, jestli ho premluvim na druhe dite. Rikal, ze 4 by nechtelsnoubencovy čtyřicátiny a velké překvapení
Tak čekám, že každou chvíli dorazí přítel domů a už se nemůžu dočkat, jak bude koukat, že jsem mu objednala krásný dort. Chtěl nějaký koupit, ale přemluvila jsem ho, že to bychom přece nesnědli, tak doufám, že bude mít velikou radost, že dort nakonec bude!
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
27 %
19 hlasů
68 %
48 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků