Vánoce, Velikonoce, Oslavy - nové diskuze

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 1 354 příspěvků
Akilah
Mockrát děkuju své tajné BOLce, Veronice i jejím holčičkám za opravdu nádherné a originální přání. Úplně mi vehnalo slzy do očí. Jsem holt před Vánoci nějaká citlivka Vážně se Vám moc povedlo a mě udělalo obrovskou radost. I já Vám přeju krásné Vánoce, klidné prožití svátků vánočních, mnoho pohody i radosti po celý následující rok.
Evuliku děkujem
za roztomilého vánočního pejska taky přejem krásné a klidné VánoceLillynka :)
A já děkuju Lillynce, Leni moc děkujeme za přání a přejeme vám taky krásné Vánoce a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v příštím roce
Moninif, AdyS., Sazička
Milé Bolečky, moc děkujeme za Vaše přáníčka.Vám i Vašim rodinám přejeme krásné vánoce, bohatého ježíška a v příštím roce hlavně hodně zdravíčka.

Netuším, zda můj pohled vůbec došel
a taky ještě žádný nepřišel, snad se neztratil Jsem napnutá jako kšandySouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
27 %
19 hlasů
68 %
48 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků