Vaření, pečení, domácí pekárny, odšťavňovače - nové diskuze

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 2 587 příspěvků

Tatarák od tygřímámy
Aničko, tak jsem ho před chvilkou doškrábala a je výborný manža se sice trochu bál, ale nakonec neodolal, ochutnal a chválil moc sníst teda nedá , ale velice tento receptík doporučuju Teď jen budeme čekat, zda nechytneme nějakou tu potvůrkulistové roládky
před chvílí jsem je vyndala z trouby,vyválela jsem obdelníky potřela kečupem,položila anglinu,sýr a cibuli a zatočila jako roládky,potřela vejcem a posypala steakovým kořením,holky to je dobrý,Martin mě chválí do nebes a já mám frňák až do stropu
Přípravy na Silvestra
Tak jsem od rána udělala s Adélkou 4talíře jednohubek,pekárna udělala těsto na cca 100tyčinek s mákem,kmínem,kořením a provens.koř.a ještě se solí,rychle palačinky na oběd a už nemůžu.tak snad vydržím do půlnoci.
Bramborová kaše
tak jsem ten tyčový mixér včera vyzkoušela a udělala jsem brkaši,no to byla bašta,takovou hladkou kaši jsem vždy chtěla mít udělanou s normálním šťouchadlem,ale nešlo to,ale ta kaše byla jedna báseň.A až Matymu budu tak mixovat....fakt super pomocníkToustíky???
Ahoj prosím prosím nevíte kde bych našla různé obměny receptů na toustíky? Nechci je dělat klasiku sýr, šunka, spíš i něco netradičního... vím, že někde psala Fireangel super inspirativní recepty, ale nemůžu to najít....díky moc za pomoc a omlouvám se, že to píšu sem.... DÍK
Tyčový mixér
dostali jsme od ježíška pěkný tyčový mixér Moulinex má 4 různé nádstavce,chtěla jsem ho na to,abych mohla malému mixovat zeleninku atd...,ale na co ještě tak používáte?
zítra peču vánočky :)
den před Vánocema vždycky peču vánočky, každý rok z kila mouky, letos ale udělám z 1,5kg, protože většinu rozdávám při návštěvách a pak nám zbyde jen 1, kterou sníme skoro celou hned ráno na snídani A dělám je takové, že každý cop má v sobě marmeládu a rozinky, pak každý cop vyválím v namletých ořechách a celou vánočku pak pomažu a posypu opět ořechama nebo mandlema. Mňamka! Tak mi držte palce, aby se zítra povedly
někam se mi ztratilo kolečko
na krájení brambordo salátuachich jo
tak i ja pecu
jen tvarohovy zaviny...koupila jsem dnska tvarohy..a doma koukam,ze 2 jsou do 22.1. ale 2 jsou jen do dneska...jsem nastvana...ale zase teplo to zpracujenáplň do vosích hnízd ( včelích úlů)
Ahojky,chtěla jsem se zeptat, kdo děláte včelí úly, jakou dáváte náplň? Chtěla bych použít Salko (nejlépe nekaramelizované) a máslo...kdybyste měly nějaký nápad budu moc ráda..Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
27 %
19 hlasů
68 %
48 hlasů
6 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků