Hádanky, rébusy, kvízy, vtipy, zábava - nové diskuze

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 1 100 příspěvků

Rada nad zlato
Nikdy nesmíš zadržovat větry, protože ti to vyběhne přes páteř domozku a odtud pak přicházejí ty nápady na hovno !


Banánový test
Je jedna kokosová palma pod ní jsou 4 zvířata.Lev,šimpanz,žirafa.veverka.Rozhodnou se soutěžit které z nich nejdříve dosáhne na banány.CO MYSLÍŠ KDO VYHRAJE????Rozhodni se rychle!!Máš na to 20 sekund.Tak jak jsi hádala???
zasejc jeden sprosťák
Na taneční zábavě se mladý muž pokouší navázat rozhovor s mladou dívkou."Tancuješ?" "Tancuji,plavu,lyžuji,bruslím." "Pleteš?""Pletu, vyšívám,háčkuji, batikuji.""A do prdele!""Do prdele,do úst,do vagíny,do rukou."
pro opravdu silné žaludky=o)
Chlapik dojde domov po tom ako nakupil kondomy s prichutou. Vravi zene:Budeme testovat chute, ja si nasadim a ty budes chutnat a potom povies, ze co to je.Zhasne svetlo.Zenska:Niva.Chlapik:Vydrz! Este nemam nasadene
Na salaši
Jak se žije na salašiRozhlasová reportérka chce udělat autentický rozhovor s bačou a tak se ho ptá, jak probíhá jeho běžný den.Bača:"No, ráno vstanu a hned si dám slivovici."Reportérka: "Počkejte, to přece nemůžeme říct do rádia, že ráno chlastáte!! Tak řekněte, že čtete knihu."Bača tedy začne znovu: "Ráno vstanu a začnu číst knihu. Když ji dočtu, jdu k Jožinovi a čteme spolu jeho knihu. Jakmile ji přečteme, jdeme do knihovny. A když už máme přečtenou celou knihovnu, jdeme k Jurovi, protože ten má tiskárnu..."
Pozor ne nevěru!
Manžel je na služební cestě a jeho milovaná ženuška si užívá vjejich bytě s milencem a ne s jedním, ale hned se třemi. Ale cočert nechtěl, manžel se samozřejmě vrací ze služební cesty dřív a spodezřením na nevěru své manželky. Ta ho vidí přijíždět k domu a tak milencenacpe každého do jednoho pytle a postaví je na balkón.Manžel vtrhne do bytu a začne ho celý prohledávat a nikde nic. Takuž jde vcelku klidný jen na balkón a tu uvidí ty tři pytle. Co to je?,ptá se udiveně.Ale to tu byla tetička z vesnice a přivezla nám proviant.? Tak onkopne do prvního pytle a ozve se: Koko... kokodák.... Hodná tetička,slepičky nám poslala. Kopne do druhého pytle a ozve se: Chro, chro...No to je super, prasátko nám tetička přivezla, ta je ale hodná.A tak nato už kope do třetího pytle a nic, kopne znovu a zase nic,takhle ještě asi třikrát a pořád žádná odezva, a když kopnepošesté tak se z pytle ozve: Ty vole, když držím hubu, tak jsem brambory!!!Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
17 %
8 hlasů
77 %
37 hlasů
6 %
3 hlasy
Celkem hlasovalo 48 unikátních návštěvníků