banner

Čím trpí ženy: Nemoci maminek, zdravotní potíže, obavy a strachy. - nové reakce

Za námět děkujeme danicka84

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 3 536 příspěvků

Toužím po holčičce, která nikdy nepřijde...

Já tomu naprosto rozumím. Mám dvě holčičky a neumím si představit, že bych měla "jen" kluky. Jasně že bych je milovala, ale po holčičce bych určitě toužila. Přála jsem si je a vyšly mi dvě. Kdybych měla třetí dítě (jako že nebudu), tak bych si zase přála ji. Asi většina maminek chce mít tu svoji holčičku, jako většina chlapů syna (říká se to, i když naštěstí náš tatínek po klukovi netouží a holky mi "vyrobil na přání" :-) ).
@AllenkaH

Přípravky s kolagenem

Ahoj, o Colafitu jsem též uvažovala. Takže kromě té snížení bolesti opravdu pomohl i na pleť?
@TichaD

Ginkgo Biloba

pravda pravda v lékárně najdeš cokoliv nebo cokoliv objednají.

A zase ja

a vysledky uz nejake mas?
@moninif

Tělísko...

to jsem zvedava, k cemu dojdes... takze stale premyslim CO a nejak zatim nevim, takze zatim nic nemam ale to je na prd...
@káče

Tělísko...

díky, zatím pořád nevím :-) Teď je stejně léto, takže experimentovat nechci, a na podzim uvidíme...
@Olinaa

potřeba spánku

Tomu ríkám zázrak, co je to za tinkturu? Kolik stojí?

potřeba spánku

mela jsem to podobne, ikdyz jsem spala 10h bylo to málo.Koupila jsem si konopnou tinkturu, která se kape pod jazyk a pomohla mi, už spím klasických 8 hodin a jsem odpočatá a neunavená

Toužím po holčičce, která nikdy nepřijde...

Plne chapu...ja druhy delala jen a jen na holku..vyslo to..ale ty mije vysneny dvojcata furt nic..ale holku sem taky chtela..kamaradka to zkiusi furt..nmaj 5deti.samy kluci.prej uz konci

Tělísko...

já mám Mirenu už druhou - celkem 7 let v tahu. Při první - po porodu - jsem tak měsís možná dva občas špinila, ale nebylo to nic tragickýho, pak během první roku jsem měla dvakrát menses a o té doby nic :-) Při výměně, po 5-ti letech jsem čekala opět měsíční občasné špinění a to už se vůbec nekonalo. Takže za mě naprostá spokojenost, vytáhnout se mi ji tedy nepodařilo.Mirenu má i mamka - ta to má stejné jako já- spokojenost. Kámoška menstruuje normálně, ale prý slabějši než před Mirenou a druhá si Mirenu nechala vytáhnout, špinila a měla občas záněty, ale trpěla na to i dřív.Tak to jsou moje zkušenosti

Ginkgo Biloba

Ginko je výborné, nevím s čím máš problém, ale já našla naprosto výbornou lékárnu v Brně, Zelený anděl a tam mají i poradenství třeba pul hodky zdarma a mají tam velkou škálu bylinek, homepatik atd. Tato lékárna se zaměřuje na alternativní medicínu. Když jsem ji objevila, byla jsem nadšená.

nehormonalni antikoncepce

já se po porodu nevrátila k hormonální antikoncepci, protože mi to nedělalo dobře. Hledala jsem něco šetrného a bezbečného a ozkoušeli jsme Pharmatex - vagin. krém a také jsme u něho zůstaly. Jen na co se musí dát pozor neumývat se mýdlem hodinu před a po.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
28 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
21 hlasů

45 %
62 hlasů

16 %
22 hlasů

Celkem hlasovalo 139 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici