Nemoci dětí, očkování dětí - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 3 279 příspěvků

pořád něco
ale snědl i kostíka, to asi nebyl nejlepší nápad
pořád něco
po vyspání byl úplně v pohodě najedl se, koukal na televizi, hrál si...Šla jsem uložit Ádu (manžel není doma) a příjdu a on spí a je zeblitej.
pořád něco
ještě jsem zapomněla. Jindy byl po chvilce v pohodě i do školky šel hned.Dneska přijel a usnul na hodinu, ale to zase mohlo být tím, že jel domů autem, což taky nesnáší a ještě zvracel, ale to dělá v autě vždycky.
Dostal tablety, které se měly rozmělnit na emulzi, ale nějak se to špatně rozpouštělo. Musela jsem to nadrtit a pak nasypat do lžičky vody se šťávou, jinak to nepozřel. Přes den jsme ho ještě nějak přemluvili, v noci to v rozespání bylo horší. Jiná atb jsme zatím neměli, tak nemohu srovnávat, ale s nějakým sirupem by to bylo asi snažší. Teď pro změnu léčíme zánět spojivek . Doufám, že už je malé líp.

Opět zápal plic
no ty brďo...to je rychlý, nestraš hlavně aby už byla fit. Jak se to tak rychle stane ????

Opět zápal plic
To mě mrzí
Opět zápal plic
ještě že jsi jednala tak rychleSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
19 %
4 hlasy
81 %
17 hlasů
0 %
0 hlasů
Celkem hlasovalo 21 unikátních návštěvníků