banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

? - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
nemám jí takhle ráda fakt ne:( už se mi po uspání asi po 1000051316516516x vzbudila s řevem ale takovým tím ječákem...prsa mám zase rozdumlaný protivná je, sama si hrát nebude, jestli to není těma naběhlýma 4kama a nebudou z toho zuby tak se jdu střelit...mám MS sem protivná jako (velice škaredé slovo) a pak mě to mrzí ale když ona mě níčí!!!! Kdyby nebylo Pavla teďka tak se válím nahá venku ve sněhu a řvu o pomoc ne fakt holky ona je jindy zlaté děcko ale ten její ječák na mou bolavou hlavu fakt né... přitom jakoby ani jíst nechce jenom mě prostě cumlá, já se nemůžubradavkama vůbec ničeho dotknout jak sou citlivý no dneska to bude krásná noc
ja to mam uz tyden takto.. ve stredu vykouka dvojka nahore a dneska jednicka... ja chau ze je to boli,ale co je moc to je moc:D drz se:o)
to je zvíře
@tygřímáma ale jaký?
@Mysulatko To záleží na Tobě
@tygřímáma někdy kotátko někdy ropuška
@Mysulatko To znám,někdy jí miluju k sežrání a někdy vidím rudě
jejda a když ji do pusy strčíš prst místo prsa ať si dudlá? u nás to občas zabíralo, protože ono je to fakt už pak hnusné jak se nechce pustit a dudlá a dudlá
@kacato prst nechce ona je jako chlap KOZY KOZY KOZY
@Mysulatko
přeji, aby zítra bylo dobře oběma
@zanlena děkuju nějak to na mě včera padlo

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
42 hlasů

17 %
13 hlasů

Celkem hlasovalo 75 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40