banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Neděle - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Včerejší adrenalin na horách jsem přežila, dneska se ale budu muset pochlapit a uklidit byt, udělat pořádek se "zahrádkou " na balkóně, něco uvařit a asi něco podniknout s dítětem, které mi tatínek vrací už ve dvanáct. Dneska zrovna bych ocenila klidně až pozdní večer.. No nic snídaní mám v sobě, kafe jsem právě dopila, tak se jdu věnovat nějaké té činnosti

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici