banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

neděle - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
no dneska bych měla konečně vyžehlit,ach jo....je fakt že oběd vařit nemusím,tak se na to asi vrhnu.Včera procházka nevyšla,a dneska to asi taky skrz toho mého oka taky nepůjde.Takže budeme sedět a odpočívat doma.
já mám vyžehleno, ven ale taky nepůjdem, bojím se, padaj tu strašně laviny ze střech...
@Dejmalka Včera som zrovna jednu videla a keby niekto pod tím stál tak neviem,neviem.Nechápem,čo robí mestonaozaj to neviem pochopiť

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici