banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Návrat z Polska - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem doma,celodenní výlet dopadl dobře,jsem unavená,máme doma sladkostí na půl roku,lidí tam bylo jako smetí,ale počasí vyšlo a sníh kterým nás straší ve zprávách ležel pouze na vrcholcích hřebenů a ještě prosvítala trávatak nevím kde pořizují ty obrázky do zpráv.Pokud nezkolabuju na gauči,vložím foto polských úlovků
obrázky do zpráv pořizují např. u nás - tady byla hrozná kalamita, ve čtvrtek jsem vůbec neodjela do práce a v pátek jsme měli víc jak hodinu zpoždění - silnice byly úplně zablokované kamiony

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
4 hlasy

81 %
17 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 21 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40