banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nárok na PPM - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dobrý den.Dcera méla 3 roky 18.4.2010.Jsem znovu těhotná,TP srpen.Mám smlouvu na dobu neurčitou už od roku 2003,a od 19.4.2010 jsem na nemocenské (rizikové) tudiž neodpracuju ani jeden den.Můj dotaz zní jestli mám nárok na PPM?A volbu varianty rodičovského si budu moci vybrat?Děkuji moc za odpověď
Ano máte nárok jak na PPM, tak výběr rodičáku.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici