banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

My jsme neděli bez dětí využili k nákupu. Ne, že by to byla... - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
My jsme neděli bez dětí využili k nákupu. Ne, že by to byla naše oblíbená kratochvíle, ale něco jíst musíme a na druhou stranu, když člověk nemusí furt hlídat děti, tak je to i docela rychlé :)) Taky jsme zvládli umýt nádobí, vyprat, usušit a uklidit hromadu prádla, uvařit oběd, vypít si v klidu čaj a zacvičit si. A dvakrát zmoknout :DAsi už dneska nikam nepůjdeme. Možná přijdou na návštěvu sousedi a když ne, tak si vlezu na gauč s knížkou. Mám tu dvě opravdické půjčené :DDD Tak vyzkouším, jestli to ještě umím číst. :))Hezký den, holky.
Co čteš?
@sazicka Mám půjčenou Manželku 22, ale nakonec jsem sáhla po čtečce, kde mám Pátou dohodu :)
@nadule1 A jaká je? Pátá dohoda? Ten odkaz, cos mi posílala přes skype nešel otevřít - bohužel.:(
@sazicka Já jsem ti pak psala, ať mi napíšeš mail, že ti to pošlu.... Já to čtu z toho. Zatím je tam souhrn 4 dohod, takové opakování. Jsem na začátku.
@nadule1 aha, tak to jsem nějak prošvihla. Písnu do vzkazů. Děkuji.
@nadule1 Manželka 22 je pěkná, to se mi líbilo. Četla jsem v létě.
Kdy se vrátí děti?Užívejte si odpočinkovou neděli.
@tygřímáma Zítra si je přivezeme.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40