banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Medox, jak tedy ten Beroun? - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Zburcovala jsi nás všechny a děláš mrtvýho brouka.
holky, my máme zatím příští týden volno kdykoliv krom pondělí, takže klidně úterý nebo středa nám vyhovují. a místo - co ta Hostivařská přehrada, jak jednou už byl sraz (já tam teda nebyla)? je to areál s hřištěm a restaurací http://www.arealerzet.cz/index.php?page=detska-hriste-erzet . nebo můžete dorazit do Říčan na Jureček http://www.jurecekricany.cz/plovarna.php
@Moňulínek84 Pro mne obojí v pohodě Teď ještě, co na to řekne zbytek, hlavně angieblack...
@Sphinx Jureček by šel, do Říčan bych snad i trefila, do Prahy samotné by mě musel Vašek odvézt a pak vyzvednout. Ještě kouknu na tu Hostivař, jak bych tam trefila nebo jak by mě tam odvezl.
no, jestli se teda Medox neúčastní, tak je asi nesmysl jezdit z Prahy do Berouna. Příští týden můžu kdykoliv kromě pondělí. Nevím, jaké má být počasí, ale co se sejít někde venku v parku nebo pražská zoo?
@Emma123 Teda vy dáváte na výběr :DDD Já zatím nemám nic, můžu v úterý i ve středu. Jen ta zoo, vzhledem k tomu že stojí parkovné už 100 Kč, tak bych to asi nebrala:( To spíš ten park, ale u stromovky toho parkování je ještě míň
@Emma123 Tak já bych byla pro úterý (případně ještě středu, pak už nemůžu). Mně je místo docela jedno, klidně i venku, jen nevím, kde je to dobře dostupné i pro angieblack, ať nemusí moc bloudit po Praze.
Zatím jsme všechny, co se ozvaly, kolem Prahy-východ, takže Beroun je dost z ruky. Přidávám se k Lucce, taky bych to potřebovala vědět předem. V tom týdnu odjíždíme na dovolenou, tak nebudu zrovna hýřit volným časem. Zvládla bys Prahu?
@Sphinx Tak zvládla, ale záleželo by kam a který den.
@angieblack Tak já hlásím, že v tom příštím týdnu můžu jen pondělí, úterý nebo středa. Místo bychom vybraly nějaké dobře dostupné s možností parkování I když zrovna teď mě nic, kromě nějakého nákupního centra, nenapadá. Ale i tam se dá pokecat a dát . Třeba holky Pražandy přijdou s lepším nápadem. Zatím jsme byly vždy jen v tom Lefíkovi v Holešovicích, ale nevím, jak je to pro tebe s dostupností, parkovat tam nejde
Pořád nic Když už máme ten termín, nenajdeme jiné řešení? Mělo by to být už příští týden a já bych to potřebovala vědět dopředu...nemohla by ses třeba ty přiblížit do Prahy? Nebo aspoň někam k Praze, myslím že holkám je jedno kde se sejdeme

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40