banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Máme zoubek! - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dneska máme přesně 4 měsíce a už se nám vyklubal zoubek. Až na nadměrné slintání, bez bryndáku ani rána , jsem nezpozorovala žádné příznaky.
tak to je super, ze jste nemeli zadne trapeni, mu taky slintame od 4.mesice, ale zuby porad nikde
tak to gratuluji nám jsou také 4. měs slintá jak blázen, neustále ruce i něco jiného v puse a když jí člověk chytí za ruku okamžitě do pusy, při chování se okamžitě přisává, ale zoubek nikde.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici