banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Libido po porodu - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Asi nebudu první, která tohle řeší. Jsem docela mrzutá z toho jak to mám po porodu. Únava a hormony v tom asi hrají hodně velkou roli, ale já jsem to před tím měla opravdu ráda. Myslela jsem si, že po roce už bude vše v pořádku, ale není. Přijde mi snad, že se to ještě zhoršuje. Máte to tak taky?
Myslím si, že je to kombinace víc věcí – hormony, chronická únava a hlavně taková ta mentální zátěž – starosti kolem dětí. Mám pocit, že chlapi to často mají tak, že když toho mají moc, tak si právě u sexu vypnou hlavu a odreagují se. Ženy to naopak mají obráceně – když toho mají moc, mají těžkou hlavu a hůř se uvolňují. Taková moje teorie 😀 A s malými dětmi, domácností a veškerou péčí kolem toho máme pořád dost. Ale věřím, že se to časem zase srovná.
Ano, taky tak, únava, hormony, není taková chuť jako dřív.. Bohužel, snad se to časem zlepší.
Holky moc dobře vím o čem mluvíte, měla jsem to úplně stejně jako vy. Po porodu jsem měla rozházené úplně vše a zrovna na to jsem opravdu neměla ani pomyšlení a říkala jsem si, že to časem přejde a zase to půjde... No nebylo to tak a proto jsem to pak zkoušela řešit různými cestami. Pak jsem díky kamarádce, které jsem se s tím svěřila přišla na prášky pro ženy, které dokáží zvýšit touhu. Prášky pro ženy FLY od supererekce .cz Pokud to pořád řešíte, tak to vyzkoušejte. Účinkují rychle a dlouho.
@Libovecka Hele a to musíš brát nějak dýl aby to zabralo nebo jak to funguje přesně? Přemýšlím, že bych to prubla.
@Lucka778 Luci, stačí si dát tabletku cca hoďku předem. Já osobně jsem potom takový víc citlivá a víc si to užiju. Já jsem si to Fly objednala na zkoušku z tý Supererekce nejprv jen tak ze zvědavosti a dost mě to překvapilo. Víc se u toho uvolněním a nejsem tolik ve své hlavě.
@RadkaEnko A jak to přijde z toho shopu zabalený? Já se tady v tomhle docela stydím, nikdy jsem si nic takovýho neobjednávala.
@Lucka778 Hele vůbec neřeš 😄 Přijde to úplně normálně zabalený, žádný nápisy ani nic nápadnýho na tom není. Kdybych to nevěděla, tak si myslím, že je to třeba kosmetika. Já se toho taky bála, ale je to fakt v klídku Luci.
Bohuzel, taky :( nejsem z toho stastna.
Po porodu mám už dva roky a stejně to pořád není ono. Než se hormony srovnají tak to asi prostě může nějakou dobu trvat. Možná jsem před tím do toho byla zapálená i tou touhou po miminku, která u mě tehdy byla opravdu velmi silná. Takže pokud jste teprve rok po porodu, tak to rozhodně není asi nic divného, jak říkám, tak u mě to trvá déle.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

21 %
32 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
24 hlasů

43 %
67 hlasů

17 %
27 hlasů

Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici