banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

leváci2 - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
někde se tady pohyboval příspěvek o levácích. taky jsem levák a synek taky mamka taky tak s tím máme dost zkušeností. naštěstí mě ve škole už nepřeučovali ( šla jsem v 1990 a to bylo moje jediné štěstí ) a našla jsem v praze dobrej obchod pro leváky a mají i internetovej obchod kterej dosti využívám tak se mrkněte ( maj tam i dárkové balíčky což před vánocema je super) www.levaruka.cz
chjo já určitě byla levák a předělali mě na praváka.Jinak bych měla samý jedničky!!!
děkuji
Já jsem byla levák a ve školce mě předělali.Dost mě to v určitých věcech uškodilo
To je fajn, že tě nepřeučovali. Prý s tím pak mají děti problémy. Mám kamarádku levačku a vždy mě fascinovalo, jak píše. Přišlo mi to úžasné a ani neumím říct proč

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40