banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kristián - žloutenka - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Nedávno jsem vám psala že se sestře narodil klučina. Byli v porodnici 11 dnů - měl hodně silnou žloutenku - byl i několik dnů na kapačkách. Nakonec je pustili domů a dneska když byli na kontrole, tak jen co dojeli domů, tak jim sestra volala, že mají ihned přijet na hospitalizaci. Malej má žloutenku zase zpět a zase hodně vysokou. Ach jo, chudáčci moji. Doufám jen, že se to zlepší a hlavně aby neměl poškozená játra. Tentokrát má malého na pokoji a svítí si ho sama, tak to pro ni nebuda tak moc dlouhé a smutné.
Bobeček , držím palečky , ať je z toho co nejdříve venku, hlavně bez následků
Chudinka malej, přeji ať se brzo uzdravý
Ahoj moj Ivanko mal toto isté.Boli sme tri tt v nemocnici.Jediný následok toho bol,že sme museli na rehabilitaci,ale aj to sa srovná.Žloutenku mal naozaj velmi vysokú.Takže nebojte
jé,tak to je smutný,přeji moc zdravíčka a at jsou co nejdříve doma
Jejky, to je fakt smutné. Budeme držet palečky, ať jsou co nejdříve doma a malý drobeček je v pořádku
jéj, to mi je moc líto, taková věc u malinkého mrňouska, který proti tomu neumí nijak bojovat, a maminka... Moooc jim držím palce, aby se to rychle spravilo a byli už jen doma a jen zdraví!!!!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40