banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kontrola - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky holky, dneska jsem byla s malým na kontrole a jsem z toho zase celá divoká Tak malej je hlavičkou dolů - tak ať tak zůstane Jinak vážíme 1200g což je teda macík už hihihi, podle posledni ms jsme dneska 27+2tt, podle utz jsme 28+5tt. Jinak bylo užasně vidět, jak si zívá a taky jak má otevřené očíčka, protože byly vidět zorničky a i mudra říkala jak je to úžasně vidět. Zase jsem se radostí málem zbláznila Pak mě pochválili na výsledky z testu na cukrovku, že takhle vzorové dlouho neviděli a taky jsem jim málem servala váhu - zatím od začátku 7,5kg . No je to krása holky. A jak váží Vaše miminka říkají Vám to ?
Ahoj.Naše mimi mělo 24+5 775g na 4D.další vážení říkla mudra v 30tt,což máme za 3 týdny.
Tak to je fajn :-) mela ve 22+0 499g. V pondeli (27+6) jdu na 3D, tak se moc tesim, beru i budouci babicku, bude to pro pritele prekvapko.
@mum2b Já s sebou taky dneska vzala budoucí dvojnásobnou babičku teda a musím říct, že z toho mamka byla úplně vedle a pořád opakovala - tak tohle za nás nebylo a pak se pořád usmívala a byla z toho úplně hotová.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40