banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kolik má vypít? - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj. Jsem tady dnes prvně, stránky se mi moc líbí. Potřebovala bych hned poradit. Mám 8 měsíců staré mimino a máme problém s pitím mléka. Začala jsem mu dávat umělé mléko, protože měl stále hlad.Vypil třikrát denně tak 100ml, ještě jsem ho k tomu tak dvakrát přes den kojila a v noci také. Teď mléko nechce skoro vůbec, vypije tak max. 150ml, s kojením to taky není moc slavné.Zdá se mi to málo, ale víc ho nedonutím. Zato přesnídávky a zeleninu tu by jedl pořád.Ani vlastně pořádně nevím kolik by toho měl vypít. Budu ráda za každou radu. Díky.
Z publikace HAMI Já a můj jídelníček od ukončeného 6. měsíce..cituji:Děti věku od 6 do 12 měsíců by měly denně vypít asi 1000ml tekutin a je na Vás rodičích, abyste důkladně dbali na dodržování jejich pitného režimu. To nejlepší složení pro zdravý růst Vašeho miminka a lahodnou chuť Vám nabízejí ovocné nápoje a instatní nápoje.Lze použít i kojeneckou vodu.
Luci najeĎ si na péči o dítě a najdeš tam odkaz na pitný režim dítěte

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40