banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kojení - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj máme 4. měsíční holčičku Adélku. Máme hrozný problém s prdíkama a to dáváme kapičky BabyCalm. Mám málo mléka takže i přikrmujeme. Doktorka nám doporučila Nutrilon HA, ale mám pocit, že jí nestačí. Krmíme každou hodinu,dýl nevydrží. Taky má problém s kakáním. Tlačí,tlačí, brečí u toho a ono nic. Přemýšlím jestli nemám změnit mléko. Máte ňáká stejný problém? Prosím poraďte. Děkuji
Všem děkuju za pomoc. Zkusíme prodloužit interval a uvidíme.
ty jo,krmit co hodinu je sila...to ji asi boli z toho...dite ma jist co 3 hodiny, az zhruba po 2,5 hodinach se z toho tvrdeho syra udela neco normalniho aodejde ze zaludku....navic prej nutrilon je dost zacpovitej...nevim...nasi meli hami a hipp a nemeli nikdy problem..
Ahoj fazoolko,naší holčičce jsou 3 měsíce. Také dokrmujeme Nutrilonem HA a taky užíváme BabyCalm. Oboje naprosto v pohodě. Ale kojím/krmím po třech hodinách. Nejdříve nabídnu prsíčko a potom dokrmím Nutrilonem. Víc než 100 ml najednou nevypije. Sama se \"odpojí\" když má dost.Zkus ty delší intervaly. Uvidíš, zda to zabere :-) Držím pěsti.
souhlasím s holkama, pohodině je to fakt málo. Třeba brečí protože ji bolí bříško a neumí se vyprdět, ne proto že má hlad. Mě doktorka říkala že dítko nepozná jestli ho bolí bříško protože potřebuje prdět nebo protože má hlad. Proto ti i něco vypije, myslí si, že tím že se nají tak to poleví, ale naopak to může bolet ještě víc. Zkus probiotické kapičky, nám taky pomohly. Také hodně polohu na tygříka a různě s ní cvičit a masírovat bříško.
ahoj, na prdíky bych ti poradila probiotické kapky, jsou sice drahé, ale zabírají. Nám teda babycalm nepomohl, naopak to zhoršil, Matýsek se z něj kroutil ještě víc.kombinujeme sab simplex a ty probiotické kapky.Jako příkrm dáváme Bebu 1HA. a malému stačí, ale souhlasím s tím, že jí může být špatně z toho jak moc často jí, a jak se míchá to natrávené a čerstvé mléko. zkus jí udržet aspoň na dvou hodinovém intervalu. taky s tím máme občas problém, ale zaháníme to dudlíkem. jak velkou dávku příkrmu jí dáváš po kojení?
@Callynka Právě, že vypije málo. Dávám jí 100ml a to nevypije celý.
@fazoolka tak to nevím co poradit, ale zkusila bych to vydržet ty dvě hodiny mezi kojením, pak třeba bude hladovější a vypije tak víc.
Malý měl po obyč. nutrilonu taky problém s kakáním, tak jsem mu dávala Nutrilon Comfort - je na zácpu a na koliky.
A kolik ml ti vypije? Já si myslím, že bříško ji bolí z toho, že ji dáváš po té hodince. Míchá si natrávené s čerstvím a to není dobře. Prodloužila bych interval.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40