banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kojení a menses - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, prosím o radu. Jak je to s kojením a menstruací? Kojím téměř 8 týdnů, před týdnem jsem si nechala dát antikoncepční injekci a dnes špiním. Nemáte někdo zkušenost? Podle MUDr. bych neměla krvácet vůbec. díky.
ahojky ... taky jsem si nechala pichnout injekci a slabe špinim ... ale opravdu jen slabe ... je to tak tyden, co jsem začala ... jinak moje Dr.řikala, že špineni je normalni, jen nesmi trvat dlouho ... že špinit mužes i po pilulkach - každá se s tím prostě vyrovnáváme jinak ... tak snad to brzy prejde me i tobe
Ahojky,to špinění můžeš mít klidně po té antokoncepci. Já to tam taky měla při prvním mimi, takže eď u druhého jsem si ji nenechala dát, jsem zatim bez antikoncepce, ale už jsem MS měla sice slabou asi jen 3 dny a až teď tři měsíce po porodu a to plně kojim.
@Janule 28 Ahojky, tak já vydržím, co to bude dělat a když se to neuklidní, tak si za tři měsíce nenechám dát další injekci a přejdu na HA. Asi jsem se nechala zbytečně ukecat, sestřička říkala, že si to holky chválí, tu injekci. Děkuji všem za radu, ať Vám Vaši mimísci rostou :-)
@Lendrunka Ahoj já sem si taky nechala píchnout tu injekci a už bych to nikdy neudělala.Nechala sem si jí píchnout začátkem listopadu a po týdnu se začala špinit a pak se mi rozjela menstruace a mám jí do ted.Už nevim co s tim, je to hrozný.Byla sem na gyndě a bala tam jiná doktorka a ta mi řekla že to je svinstvo a od února mi napsala prášky tak snad se toho už zabavim.Malej se u kojení strašně vzteká a nechce jíst a prej je to asi tou menstruací, předtim sme kojili uplně normálně, ale ted už 2,5 měsíce bojujeme, tak se modlim aby mi to už skončilo a snad zase bude všechno v pohodě.
Ahojky, já plně kojím a beru antikoncepční pilulky a měla jsem normální menstruaci (10 dní).
Můžeš klidně kojit a menstruovat...slabé špinění by mohlo přejít do pár dnů, já když začla po porodu brát antikoncepci tak jsem taky chvilinku špinila.
Když jsem zapomínala brát HA tak jsem jednou místo toho vyzkoušela taky tu injekci a skoro celý 3 měsíce jsem co chvilku špinila a tak jsem se zase vrátila k HA. Asi bych přešla na HA.
já teda beru pilulky, ale ze začátku braní jsem asi týden špinila. Teď dobírám 3.platíčko a po menstruaci ani špinění ani památky

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40