banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kdyz se sre tak se sere:( - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky to je vikend ..Tak zaclo to patek Anicka blba jak cerna ruka a spadla na stolek v obyvaku .Nastesti hlava zustala cela a zacla hned skakat ..,ale vecer se mi 5x poblila :( ale horecka nebyla a druhy den zas litala jak blazen .V sobotu rano nam malem shorela eletrika :( Ta uz se resii a aby to nebylo vse tak .Kdyz sem chtela prat poblite povleceni a bylotoho dost se pokazila a vytekla pracka :( Dnes je nedele tak sem zvedava co se stane :)
Tak to me mrzi
jojo, taky jsem měla před týdnem podobný den, rychlovarná konvice,bojler a pračka, naštěstí kupovat jsme museli jen konvici a termostat do bojleru, pračka se opravila....přeji ať již nic nezkolabuje a malá ať je v pořádku
@HankaŽ tak to mas dobre take ..mno pracku uz neopravim oprava by prisla draz nez nova :( nasala sem na netu za 1500 :-)
přeji,aby se už nic nestalo
@Zuzbr dekuji snad ne

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
42 hlasů

17 %
13 hlasů

Celkem hlasovalo 75 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40