
Pro tuto akci musíte být přihlášení
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi
ráda bych se zeptala, pokud někdo budete vědět, jak je to s mateřskou dovolenou/rodičovskou dovolenou, pokud na ní nastupuje někdo jiný, nežli biologická matka? Vím, že pokud má například matka vyšší měsíční příjem, může zůstat v práci a na mateřské je otec dítěte. Je však možné, aby šla s miminkem na mateřskou dovolenou osoba, která s dítětem není biologicky příbuzná?
Všem předem děkuji za reakce.

Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků