banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

jsem k.o. - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
to vedro mě nějak zmáhá, ráno ve městě - odhlásit staré auto,to zabralo 2 hodiny kdy na úřadě čekal manžel já byla s dětmi na náměstí u kašny,odpoledne zavolala kamarádka a vyrazili jsme za ní do obchodního centra, to bylo fajn, ale pak doma vedro a dusno, prostě hnus, zpocení jsme všichni...já nevyspalá protože Fanoušek už 2 noci špatně spí kvůli dalším zubům a Bettynka opět bláznila kvůli bouřce....dneska už bouřku nechci ,ráno uvařím a donutím manžela uklízet (mě se nechce ),po obědě razíme do aquaparku-poprvé s Fanouškem,ještě se manžel nerozmyslel které z dětí si vezme do šatny, s oběma to fakt nezvládnu, večer nějaký relax doma, vymyslím nějakou dobrou večeři a zahrajeme si společenskou hru , v sobotu využijeme chladnější počasí a vyrazíme si do Českého ráje na celý den
Teď už snad bude krapet lépe. Moc si užijte ty výlet!
To horko je únavný samo o sobě. Dnes je lépe. Užijte si sobotní výlet.
No... Brutus. Ono v létě horko je.Já jako bonus mám noční a navíc mám měsíčky, takže paráda.
@ Nooo, ty si to umíš \"vybrat\". :)))
@nadule1 No a to ještě prý dva dny po sobě, nevím přesně které, padnul teplotní rekord přímo tady v té díře.No ale dneska už poslední, 6. Pak odpolední, tak snad to bude už lepší.
sakra, já jsem někde jinde , to vedro už mi leze na mozek (tohle mělo být v mém dnešním programu )
@HankaŽ To máš jedno. Já už ti to nechám tady, kdybych to přesouvala, tak se tam objeví dnešní datum :))Jinak doufám, že vám výlet do ráje vyjde a moc si to užijete.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40